הלוואות מיידיות

הלוואות מיידיות

FacebookWhatsAppEmailPrintFriendly

הלוואות מיידיות הן הלוואות המיועדות למצבים שיש צורך בכסף מזומן באופן פתאומי ומיידי. מצבי חירום שונים, כמו טיפול שיניים דחוף, ניתוח לבן משפחה, רכישת אזעקה לבית או נסיעה בלתי מתוכננת לחו"ל הינם סיבות אפשריות לבקשת הלוואות מיידיות. עד לפני כמה שנים היה הבנק המקור היחידי בשוק להלוואות והדבר הצריך ביקור בבנק ובדיקה מעמיקה של הבנק אודות הקרדיט שלכם לפני שהעמידו את ההלוואה הרצוייה עבורכם. במצב זה איבדו רבים את היכולת להוציא לפועל את מצב החירום שלהם והדבר גרם לעוגמת נפש גדולה בקרב הלקוחות.

היום המצב שונה לחלוטין וניתן לקבל בשוק הלוואות מיידיות או כפי שהן מכונות – הלוואות אקספרס.

מהן הלוואות מיידיות ?

הלוואות מידיות הן הלוואות המועברות באופן מיידי וישיר לחשבון הלווה כדי שיוכל לעשות בו שימוש כמה שיותר מוקדם. החסכון בזמן הדרוש לקבלת הלוואה רגילה בבנק הוא משמעותי ביותר ואין הליכים בירוקרטים מסובכים כדי לאשר הלוואות מיידיות. הריבית על הלוואות מיידיות גבוהות יותר מהריבית על הלוואות רגילות בגלל הסיכון הגדול יותר שלוקח על עצמו הגוף המלווה. כיום ניתן לקבל הלוואות מיידיות גם בבנקים המנסים להתחרות בחברות האשראי וחברות הביטוח שמעניקות הלוואות מיידיות, אך הבנק יכול להיות כבול למסגרת האשראי שלכם ולא יוכל לאשר חריגה מעבר למסגרת. מצב זה אינו קיים בחברת אשראי שאינה מחייבת למסגרת האשראי של הבנק וכך אתם יכולים ליהנות מהלוואה נוחה שאינה פוגעת בחשבון הבנק שלכם.

הגופים הנותנים הלוואות מיידיות

בנקים – הבנקים נותנים הלוואות מיידיות ללקוחותיהם, אך הדבר כרוך בהעמדת בטחונות גבוהים, משכורת בעלת ערך ולפעמים תידרשו להביא גם ערבים. הבנק הוא גוף פיננסי קשוח ובמידה ולא תשלמו את ההחזר בזמן הבנק יוכל לפגוע לכם בחשבון או לנגוס במסגרת האשראי שלכם.

גופים פיננסים שונים – קיימות קרנות מיוחדות לעסקים המעמידות הלוואות מיידיות ליזמים או לחברות עסקיות הזקוקות לכך.

חברות האשראי – כל חברות האשראי נותנות הלוואות מיידיות המכונות הלוואות חוץ בנקאיות וישנם מסלולי הלוואה רבים שיש לבדוק אותם לפני ההחלטה ללוות מגוף זה או אחר. הלוואות מיידיות אלה ניתנות לביצוע ולאישור בשיחת טלפון פשוטה או דרך אתרי האינטרנט של חברות האשראי. הלוואות אלה מתאימות במיוחד לאנשים ללא ערבויות או בטחונות לקבלת הלוואות מהבנק. בנוסף, הלוואות מיידיות מחברות האשראי אינן פוגעות במסגרת האשראי הבנקאי שלכם, וכך, למעשה, אתם יכולים להגדיל את האשראי שלכם בלי לבקש  זאת במפורש. מסלולי ההחזר של הלוואות מיידיות מחברות האשראי מאד נוחים והלקוח יכול לקבוע את מועד התשלום הקבוע בחודש להחזר ההלוואה.

הלוואות מיידיות הן סוג מסויים של הלוואות המיועדות למצבים מסויימים. לא תמיד מומלץ לקחת הלוואות כאלו למרות שעל פניו נראה הדבר מפתה מאד. יש לזכור כי הריבית על הלוואות מיידיות גבוהות יותר ולכן יש לעשות שיקול לגבי לקיחת הלוואה כזו או אחרת.

FacebookWhatsAppEmailPrintFriendly